Jesteśmy młodymi, wykwalifikowanymi i pełnymi pasji ludźmi pracującymi w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na terytorium województwa Śląskiego. Dzięki innowacyjności, nowatorskim rozwiązaniom oraz indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, zyskaliśmy sobie zaufanie wielu firm, instytucji, placówek edukacyjnych, medycznych, urzędów oraz osób prywatnych zachowując wysoki standard usług.

Naprawy sprzętu realizowane są na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym i lutowniczym wraz z zastosowaniem najlepszych materiałów eksploatacyjnych oraz środków chemicznych. Dzięki współpracy z polskimi jak i zagranicznymi dostawcami podzespołów elektronicznych oraz komputerowych, przeprowadzamy na miejscu szeroki zakres napraw bez pośrednictwa firm trzecich. Tym samym proponowane przez nas rozwiązania trafiają w potrzeby każdego klienta poprzez konkurencyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością wykonanych usług.

 

Specjalizujemy się w:

  • naprawie od strony programowej (software) oraz sprzętowej (hardware) komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, nawigacji
  • odzyskiwaniu danych
  • tworzeniu i zarządzeniu sieciami komputerowymi
  • wdrażaniu i zarządzaniu serwerami firmy Microsoft
  • audyty i doractwo IT
  • administracji oprogramowaniem biurowym, księgowo-rachunkowym oraz medycznym
  • szerokim zakresie informatycznym, z którym można zapoznać się w zakładkach serwis, sieci oraz obsługa informatyczna firm.

 

Zasięg naszej działalności głównie obejmuje woj. Śląskie, jednak usługi napraw sprzętu komputerowego realizujemy w obrębie całego kraju, w wygodnym dla Państwa systemie DOOR-TO-DOOR. Każda wysłana paczka jest ubezpieczona adekwatnie do wartości nadanego sprzętu.

Obsługa informatyczna firm (outsourcing IT) skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy rozwijać się tym co dopiero "raczkują" jak i tym, którzy czują, że muszą podążać za ciągle pędzącym rozwojem technologicznym.

Sprawdz nas, a przekonasz się, że warto z nami współpracować!

ASUS_Logo-web.pngCisco-logo-web.pngDell-Logo-web.pngLenovo-Logo-web2.pngMicrosoft-logo-web.pngSamsung-Logo-web.pngSynology_Logo-web.pnghp-logo-web.pngmikrotik-logo-web.png