Obsługa informatyczna firm

Zapotrzebowanie na usługi informatyczne występują niemal w każdej firmie, a jakość ich świadczenia w sposób wymierny wpływa na efektywność działania przedsiębiorstwa, dlatego warto zlecić je wiarygodnemu i rzetelnemu partnerowi.
Nasze usługi w sposób elastyczny realizowane są na zasadach doraźnej pomocy jak i wykupionego abonamentu (umowy serwisowej).
Dzięki licencjonowanej aplikacji do zdalnego serwisu komputerowego możemy w sposób błyskawiczny wyeliminować typowe problemy, z którymi boryka się użytkownik komputera, zaś awarie sprzętowe usuwane są na miejscu u klienta przez wyszkolonych do tego specjalistów.
Prewencja to dla nas priorytet w działaniu! Dzięki przewidywaniu przyszłych zdarzeń możemy w sposób bezpieczny zapobiegać nadchodzącym awariom.
W przypadku drobnych awarii dla naszych Klientów dostępne są również bezpłatne konsultacje telefoniczne. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenia serwisowe oraz gwarantujemy całkowitą poufność Państwa danych.
Pracownicy udzielą również pomocy w zakresie utylizacji sprzętu wycofywanego z użytkowania.

Poniżej przedstawiamy model naszego działania.
1. Pomoc doraźna:
a) Przyjęcie zgłoszenia serwisowego telefonicznie / mailowo / formularz kontaktowy
b) Ustalenie miejsca i czasu realizacji zgłoszenia serwisowego
c) Realizacja zgłoszenia serwisowego poprzez dojazd do klienta lub pomoc zdalną
d) Zakończenie zgłoszenia serwisowego

2. Umowa serwisowa:
a) Wstępny audyt
b) Konsultacje i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa
c) Regularne wizyty serwisantów w ramach podpisanej umowy serwisowej

Pierwszy czynnik to audyt u klienta, który pozwoli na rozpoznanie i przedstawienie możliwości wyeliminowania istniejących zagrożeń oraz dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb pracy klienta. Następnie odbywają się konsultacje w zakresie bezpieczeństwa sieci, zabezpieczeniu serwerów, stacji roboczych, poczty email. Na koniec ustala się zakres prac i harmonogram wizyt specjalistów.


Z zakresem naszych działań można zapoznać się w zakładce SERWIS

ASUS_Logo-web.pngCisco-logo-web.pngDell-Logo-web.pngLenovo-Logo-web2.pngMicrosoft-logo-web.pngSamsung-Logo-web.pngSynology_Logo-web.pnghp-logo-web.pngmikrotik-logo-web.png